Ulaşım & Konaklama

Senex Kongre için kent dışından Antalya’ya gelecek katılımcılarımız ve ilgililer konaklama için Antalya’da farklı seçenekler bulabilirler. Senex Kongre’nin düzenleneceği mekanlara en yakın konaklama Akdeniz Üniversitesi Sosyal Tesisleri’dir. Kent dışından gelecek tüm katılımcılarımız Akdeniz Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde konaklayabilirler. Sosyal Tesisler için rezervasyonlarınızı son günlere bırakmamanızı öneririz.

Kampüs dışında konaklayacak katılımcılarımız ve ilgililer için önerimiz öğretmen evi ya da civarındaki otellerdir. Öğretmen evi ve yakınında bulunan Mandalin Otel kampüs dışında konaklama için tercih edilebilir.

Senex: 7. Lisansüstü Yaşlılık Çalışmaları Kongresi oturumları iki farklı mekanda gerçekleşecektir.

Bunlardan ilki Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi binasıdır. 3 Kasım 2023 tarihinde açılış ve yüz yüze oturumlar Akdeniz Üniversitesi’nde Edebiyat Fakültesi Bumin Kağan Salonunda düzenlenmektedir.

Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ana kampüste yer almaktadır. Harita için lütfen aşağıdaki görsele tıklayınız!

İnteraktif harita için lütfen burayı tıklayınız!

4 Kasım 2023 tarihinde yapılacak atölyeler Muratpaşa Belediyesi’nde ve Antalya CityLab bahçesinde gerçekleşecektir. Birinci atölye olan Lund Üniversitesi CIPSS Programı Mezun Ağı Buluşması Muratpaşa Belediyesi’nde yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir. Ağ toplantısı sadece Lund Üniversitesi CIPSS Programı katılımcıları ve mezunlarına açıktır. İkinci ve üçüncü atölye çalışmaları ise tüm ilgililerin katılımına açık biçimde Antalya CityLab bahçesinde yapılacaktır.

Harita için lütfen aşağıdaki görsele tıklayınız!

İnteraktif harita için lütfen burayı tıklayınız!